Uživatelé služby CHB z Neratovic navštívili Festival Žijeme tu spolu, který pořádal Domov Mladá z Milovic. Krásné letní odpoledne se opravdu povedlo. Obdivovali šikovné ruce kamarádů, předvedli své znalosti v kvízech, kreativitu a smysl pro estetično při vybarvování mandal, nechali si namalovat na obličej kreativní kresbu - a to vše za doprovodu skvělé hudby. Dále si prohlédli hasičské auto a výstroj hasičů. Kdo měl kuráž, mohl se nechat ,,zatknout" Městskou policií. Prima odpoledne bylo zakončeno - jak jinak - než dobrotou (v McDonald's restauraci).